مدير روابط عمومي شركت معدني و صنعتي چادرملو:
از لنز دوربين هنرمندان به جامعه اطلاع رساني كرديم
به گزارش روابط عمومی جشنواره ی ملی عکس معدن ، حسين طالبي در خصوص انگيزه حمايت شركت معدني و صنعتي چادرملو از جشنواره عكس كيميا گفت: انگيزه اصلي حمايت شركت چادرملو از جشنواره عكس كيميا اين بود كه با توجه به اينكه محور و سوژه هاي در نظر گرفته شده براي اين جشنواره و نمايشگاه فعاليت در حوزه معدن و صنايع معدني است و دستمايه كار هنرمندان عكس و فيلم ساز حوزه هاي معدن و صنايع معدني، به تبع شركت معدني و صنعتي چادرملو (چاه دره ملو) هم وظيفه خود دانست تا به منظور تشويق هنرمندان و انعكاس فعاليت اين دو حوزه مذكور در افكار عمومي سهمي داشته باشد.
دوشنبه, 14 آبان 1397

حوزه معدن و صنايع معدني، بازوهاي موثر در توسعه اقتصادي كشور
وی افزود: به نظر من از آنجايي كه كشور ما به لحاظ ذخاير معدني بسيار غني بوده و فعاليت در اين دو حوزه از نظر افكار عمومي مغفول مانده است، به همين منظور حوزه معدن و صنايع معدني به عنوان دو بازوي موثر در توسعه اقتصادي كشور وارد عمل شد.

محصولات معدني به طور مستقيم به دست مصرف كننده عام نمي رسند
وی اظهار داشت: به اين دليل كه محصولات معدني به طور مستقيم به دست مصرف كننده عام نمي رسند بلكه مصرف كننده واسطه اي براي تامين مواد اوليه ساير معادن هستيم، شايد جامعه و عموم مردم خيلي نسبت به اين قبيل فعاليت هاي معدني همچون كار در معادن روباز و زيرزميني و... آگاهي و آشنايي نداشته باشند.

اطلاع رساني به جامعه براي نشان تلاش هاي معدن كاران
وی تصریح کرد: بنابراين اطلاع رساني به جامعه در غالب هنر و از دريچه و لنز دوربين هنرمندان، عكاسان و فيلم سازان براي بيان و نشان دادن تلاش هاي بي وقفه و شبانه روزي معدن كاران كه در سخت ترين شرايط در جهت به گردش درآوردن چرخ هاي اقتصاد كشور زحمت مي كشند، فرصت خوبي ايجاد كرد و الحمدلله ما با حمايت از اين جشنواره ارزشي در غالب هنر و از لنز دوربين هنرمندان به جامعه اطلاع رساني كرديم.

آدرس: 
تهران - خیابان سمیه ، بعد از خیابان مفتح ،  پلاک ۱۰۰ ، طبقه سوم
 سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران        
تلفن:

۵۷ ۷۱ ۳۰ ۰۲۱-۸۸

  ۷۵ ۹۲ ۳۰ ۸۸ -۰۲۱پست الكترونيك:
Info@kimiyafest.ir

نظرات و پيشنهادات:
PublicRelations@kimiyafest.ir

ارتباط با مدير جشنواره:
Manager@kimiyafest.ir