محمدرضا بهرامن، رئیس خانه معدن ایران:

حقیقت معادن کشور را در جشنواره ملی عکس معدن به تصویر می‌کشیم
دومین جشنواره عکس کیمیا در خانه هنرمندان ایران با هدف استفاده از حافظه و دانش تصویری عکاسان برای گسترش و ترویج موضوعات مرتبط با صنایع معدنی، ایجاد ارتباط بین اهالی فرهنگ و هنر با مسئولان بخش معدن، فراهم آوردن امکان عرضه و اشاعه نظرات و ایده های نو در باره چگونگی و چیستی فعالیت های معدنی و ارتباط آن با توسعه اقتصادی در بین جامع عکاسان به طور خاص و هنرمندان به طور عام برگزار می‌شود.
شنبه, 24 شهریور 1397
محمدرضا بهرامن رئیس خانه معدن ایران درباره جشنواره عکس کیمیا می‌گوید: «هدف ما از حمایت جشنواره عکس کیمیا این است که جامعه ما باید با معدن آشنا شود. حتی رسانه‌ها درباره معدن نیز قلم می‌زنند اما هنوز نتوانسته‌اند صنعت معدن را به خوبی بشناسند.»
رئیس خانه معدن ایران و و عضو شورای سیاستگذاری این جشنواره ادامه می‌دهد: «ما یک ثروتی در کشور داریم و یک عده‌ای در این مجموعه اقتصادی کار می‌کنند که کسانی هستند که در واقع با نیروی فکر و مشقت در چرخه تولید وارد شده‌اند و قابل ارزش هستند.»
بهرامن می‌گوید: «امروز نگاه ما این است که معدن ما فقط ذغال نیست، فقط چهره‌های سیاه و چروکیده کارگران آن نیست. ممکن است کسی که زیبایی گچ و شیشه‌ای که در منزلش می‌بیند نداند که با چه مشقتی و از کجا به دست آمده است؟ که قرار است این مسئله در جشنواره عکس معدن به تصویر کشیده شود و ما نیز از این جشنواره حمایت کرده‌ایم تا در کنار آنها باشیم و از همین مسیر جامعه خودمان را با اطلاعات درست زیبا کنیم.»
گفتنی است که این جشنواره با موضوعات "انسان و معدن"، شکوه معدن و صنایع معدنی" و ایمنی و محیط زیست در معدن و صنایع معدنی برگزار خواهد شد. و علاقمندان به حضور در جشنواره عکس معدن می توانند آثار خود را تا روز 25 شهریور جاری به وب سایت جشنواره به آدرس www.kimiyafest.ir یا دبیرخانه این جشنواره واقع در تهران، خیابان سمیه بعد از مفتح پلاک 100 طبقه سوم ارسال کنند.

آدرس: 
تهران - خیابان سمیه ، بعد از خیابان مفتح ،  پلاک ۱۰۰ ، طبقه سوم
 سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران        
تلفن:

۵۷ ۷۱ ۳۰ ۰۲۱-۸۸

  ۷۵ ۹۲ ۳۰ ۸۸ -۰۲۱پست الكترونيك:
Info@kimiyafest.ir

نظرات و پيشنهادات:
PublicRelations@kimiyafest.ir

ارتباط با مدير جشنواره:
Manager@kimiyafest.ir